אלבומים

Oscar Key Sung - Tape Voice EP - 2012

Audio Camp ממליצים: איפי של אר'נבי עתידני עשיר באלקטרוניקה עדינה ומלטפת. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 30-06-2013

תגיות: 2012, EP, Oscar Key Sung, Tape Voice EP, Future R'N'B

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד ז' ממליץ: 

 

לא מזמן גיאחה כתב על האלבום החדש של ג'יימס בלייק. הזדהתי בעיקר עם התיאור של הזמן שלקח לו להגיע אל ההאזנה לאלבום באופן נקי.
אני עדיין לא הגעתי לשם. בינתיים יש לי את אוסקר שנמנע מהדרמה שבמוזיקה של ג'יימס, אבל מנגן באותם האזורים. קצת יותר אר'נבי מעט פחות פוסט דאב-סטפס.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות