אלבומים

LAKE - Giving & Receiving - 2011

Audio Camp ממליצים: הרכב האינדי-רוק מווישנגטון משחרר את אלבומו השמיני המתאפיין בסאונד חם וביתי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 23-06-2013

תגיות: rock, Lo-fi, LAKE, Giving & Receiving, Dub Narcotic

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה: 

 

את האלבום הזה יצא לי לשמוע לא מעט בשבוע האחרון. מצאתי בו משהו מרגיע ושלו שגרם לי להתמכר אליו מיד. מלודיות יפהפיות, בשילוב עם קול נשי צנוע ומקסים עטופים יחד בסאונד חם וביתי. זהו אלבומם השמיני של הרכב האינדי מוושינגטון, וכמו שאר האלבומים גם הוא מתאפיין בשילוב של פופ, סופט רוק ולואו-פיי.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות