אלבומים

Catching Flies - The Long Journey Home - 2013

Audio Camp ממליצים: היישר מבריטניה מגיע תקליטון חם וסוחף של אלקטרוניקה עדינה ומהפנטת. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 23-06-2013

תגיות: electronic, 2013, EP, New, Catching Flies, The Long Journey Home

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד ז' ממליץ: 

 

יש כל כך הרבה סיבות להמליץ על התקליטון הזה. האמן שיצר אותו הוא הדבר הכי חם באי הבריטי, כל כך חם שהאנשים הכי רגישים לחום ממש מתרגשים עליו בסטאטוסים שלהם. הוא מורכב משלושה קטעים מקוריים ושני רמיקסים - בעיני זה בדיוק האורך הנכון להיכרות עם אמן חדש. מי שמיקסס אותו הם Village שכבר נכנסו לבלוג שלנו ו- Sun Glitters שבמהלך השנה האחרונה הפכו לשגרירי המוזיקה האלטרנטיבית האלקטרונית. יש עוד כמה סיבות למה כדאי לשמוע אותו, כמו הפקה מהפנטת ומורכבות של לחנים. בסופו של דבר הסיבה המנצחת היא שאי אפשר להפסיק לשמוע את האלבום מהרגע שהוא יצא.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות