אלבומים

Andrew Stockdale - Keep Moving - 2013

אנדרו סטוקדייל, הסולן האוסטרלי של להקת הרוק וולפמאדר, באלבום סולן ראשון. כנסו לשמוע

מאת שחר זלצמן. 27-06-2013

תגיות: 2013, New, Andrew Stockdale, Keep Moving, Wolfmother

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

לפני כמה שנים, באחד משיטוטי היוטיוב הקבועים שלי, ראיתי תמונה מעניינת של שלושה אנשים צעירים ומעליהם הכיתוב "מה קורה שמאחדים את המארס וולטה, לד זפלין והווייט סטרייפס בחלל?" ללהקה קראו וולפמאדר. לחצתי, הקשבתי, נדלקתי. אמרתי לעצמי הנה עוד להקה שנותנת לי בדיוק את מה שאני אוהב - רוק כבד של הסבנטיז, סולואים קצרים ומלוכלכים וזמר עם איכויות קול גבוהות מאוד    .

מבחינתי, העניין הבעייתי היה האלבום השני של הלהקה. אשקר אם אגיד שלא נהניתי ממנו בהתחלה, אך מהר מאוד תפסתי את העניין. הבנתי שהלהקה פשוט חרשה את כל הדרכים האפשריות לנגן את הריפים של לד זפלין בלי שישימו לב, כלומר אותו דבר רק עם "משהו חדש משלהם". בתור אחד ששמע את כל מה שיש לזפלין להציע לאורך השנים, התחלתי להרגיש סוג של שעמום קל, כי כל מה שהם ניגנו ישר הזכיר לי שיר של זפלין שכבר שמעתי    .

האלבום השלישי (שהיה אמור להיות במקור של הלהקה) נהפך להיות אלבום הסולו הראשון של הסולן אנדרו סטוקדייל. ומה אני אגיד לכם, בשורה תחתונה האלבום לא מחדש כלום, עדיין יש פה את הריפים של ג'ימי פייג', עדיין הוא מנסה לשיר כמו רוברט פלאנט ועדיין הוא לא נכנע לסאונד העכשווי של כל להקות האינדי שמסביבו. אך בכל זאת יש משהו מאוד אנרגטי באלבום והוא נשמע אפילו יותר טוב בפול ווליום בנסיעה ברכב. הנה אמן שעושה כבוד לרוק של שנות השבעים ולא מוסיף לו כל מני צלילים שלא שייכים. אולי זה משעמם, אולי זה לא. מה שבטוח אם אתם אוהבים את זפלין אתם תמצאו את עצמכם מחבבים גם אותו    .

 

 

האזינו לאלבום המלא:

 
תגובות