אלבומים

Ruspo - Esses Patifes - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום עשיר ואקלקטי המציג מסע מוזיקלי שנע בין ז'אנרים שונים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-06-2013

תגיות: 2013, Audio Camp, Ruspo, Esses Patifes

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה:
 

וספו (רוי ספוסטי) הקליט את אלבום הבכורה שלו במשך שנתיים, תוך כדי מסע בין ערים וכפרים שונים בברזיל במסגרת עבודתו כעיתונאי. את השירים הוא הקליט בבתי מלון, בכפרים, בחדרים בהם התארח ובדרכים עצמן. לרוב הוא השתמש בכלים חיים ובמחשב של אותו אדם שהתארח אצלו. העובדה שכל שיר הוקלט באווירה ובמקום אחרים יצרה אלבום אקלקטי ועשיר למדי (מקצבים בריזלאיים, פ'אנק, סמבה, מעט בוסה נובה ואפילו ניו ווייב) וממש אפשר לשמוע את המסע שלו דרך השירים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות