אלבומים

LogOut - Little Things Buried In Concrete - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום נפלא המשלב רוק, פולק ואלקטרוניקה עם המון עליות ומורדות מוזיקליות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-06-2013

תגיות: 2013, Audio Camp, LogOut. Little Things Buried In Concrete

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 


הלייבל היווני, Inner Ear, הוקם בשנת 2007 ומאז מספק לנו פנינים לא מעטות ביוונית כמו גם באנגלית. אחד האלבומים האחרונים שיצאו תחת חסותו הוא Little Things Buried In Concrete של LogOut. זהו אלבומו השני של האמן, אך בעוד אלבומו הראשון היה בעיקר אלבום פולק אקוסטי נוגע, זהו אלבום שונה לחלוטין המשלב את הבסיס העדין והנפלא של האלבום הקודם עם אלקטרוניקה, פוסט רוק ואחרים לכדי אלבום נפלא. זהו אלבום של עליות ומורדות מוזיקליות, שכבות נוספות ושכבות מושלות וכולן מתרכזות לכדי אלבום שעושה שמח במובן הלא מסורתי של המילה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות