אלבומים

MESTA - The Night That Guided Me - 2012

Audio Camp ממליצים: הטריו הסרבי שמייצר פולק איטי ומכושף. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-06-2013

תגיות: folk, Audio Camp, MESTA, The Night That Guided Me

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג

 

מורפלקסיס ממליץ:


הטריו הסרבי המסתתר תחת השם Mesta מייצר פולק איטי ומכושף, למעשה אפילו הייתי מגדיר אותו כאמביינט אקוסטי, המורכב מגיטרה קלאסית ושילוב קולות חברי ההרכב כשברקע מתהפכים ומתגלגלים סאונדים אלקטרונים שונים. התוצאה מהפנטת, ממכרת ולא פעם אני מוצא את עצמי מתרגש מאוד תוך כדי האזנה על אף שאני לא מבין מילה אחת. ואם זה לא מספיק - האלבום ניתן להורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות