אלבומים

Flourish Fill - Be Well - 2012

Audio Camp ממליצים: אלקטרוניקה שמחה שמזכירה את אלבומי הטריפ הופ של סוף שנות התשעים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 09-06-2013

תגיות: electronic, Audio Camp, Flourish Fill, Be Well

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: 

השבוע יצא לי ממש להתבלט בין האלבום שאני שם כאן לבין הדיסקו המגניב של Saint Pepsi. אבל אז חשבתי על זה והגעתי למסקנה שיש בטח כמה אנשים שלא היו במסיבה של דיג'יי הארווי, והם לא יבינו שדיסקו זה בריא. ולכן, הנה המוזיקאי הרוסי השני שאני כותב עליו כאן. ווה קורבלין העלה אלבום שמח שמזכיר בקונספט שלו את אלבומי הטריפ הופ של סוף שנות התשעים, כשהז'אנר התחיל להתפזר לנגיעות בכל הז'אנרים השכנים לו. כך גם במקרה הזה אנו עדים לתופעה בה הגליצ'-הופ נמזג אפילו למנטרה הודית.

 

האזינו לאלבום המלא:
 

 

 

תגובות