אלבומים

Drone Ranger - Drone Ranger -2013

Audio Camp ממליצים: האלבום של דרון ריינג'ר יכניס אתכם לסערת רגשות של תחושות עמוקות וצלילי שוגייז חלומיים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 09-06-2013

תגיות: alternative, rock, Lo-fi, 2013, New, Audio Camp, Drone Ranger

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג

 

חן רוזן ממליצה:  

ה-Drone Ranger מבטיחים לנו חווית האזנה כבר בהיתקלות הראשונה בעטיפת האלבום ואכן מקיימים. המוזיקה שלהם נעה בין שוגייז לפופ חלומי, זוהי מוזיקה שמחה ואז עצובה ואז שוב שמחה שמכניסה אותך למנהרת רגשות שרק מתארכת ככל שהמסע נמשך. זהו אחד מאותם אלבומי חדרי שינה שנשמעים כאילו נרקחו באולפן מתוחכם שמכוון בדיוק לליבו של הקהל. והחלק הטוב? הלהקה נותנת לכם לבחור את עלותו - חינם או כל סכום אחר.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות