אלבומים

Fuka Lata - Electric Princess - 2013

Audio Camp ממליצים: צמד הנסיכות האלקטרוניות מפולין יהפנטו אתכם בעזרת ביטים לא מהעולם הזה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 09-06-2013

תגיות: electronic, 2013, Audio Camp, Fuka Lata, Electric Princess

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג


גיא חג'ג' ממליץ: 

השעה הייתה 2 בלילה ורצינו ללכת כבר הביתה. היינו אחרי שמונה שעות של הופעות בפסטיבל פרימוורה בברצלונה, והיינו כבר גמורים מעייפות. בדרך ליציאה עברנו ליד במה קטנה שעדיין לא הספקנו לראות בה אף הופעה, והביטים שבקעו ממנה היפנטו אותנו כמו סירנות בלב ים. היינו מותשים, אבל מצאנו את עצמנו רוקדים כמו משוגעים. זה היה Fuka Lata, צמד מוורשה, פולין, שהמיס לנו את המוח. 

 

האזינו לאלבום המלא:
 

 

תגובות