אלבומים

Mathbonus - Solicitude - 2013

Audio Camp ממליצים: ביטים שקטים, אלקטרוניקה עדינה וצלילים מרתקים, את כל אלו תמצאו באלבום של מאצ'בונוס. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 02-06-2013

תגיות: 2013, future beats, Mathbonus, Solicitude

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד ז' ממליץ: 

באלבום הקצר, שניתן להורדה תמורת שלם כפי רצונך, אנחנו פוגשים את הצורה האהובה עליי של מוזיקה בת זמננו. מפיק צעיר, שחלק עם המאזינים שלו את כל הדרך שעשה מבחינת התפתחות מוזיקלית דרך הרשת בכל הפלטפורמות המוכרות. לאט לאט הוא יצר קהל תומך שעוקב אחריו בדבקות. והנה עכשיו, הוא נמצא בנקודה שגם מבחינה מוזיקלית וגם מבחינת החשיפה שאליה הגיע, הוא ניצב בפני הפריצה שיכולה להקפיץ אותו בכמה רמות למעלה. גם majestic התחילו להתלהב ממנו, סימן היכר מכובד בסצינה של הז'אנר שלו. האלבום עשוי מעולה ובנוי באופן רציף מאוד, אני ממליץ לשמוע אותו מהרצועה הראשונה. נעים זה בטוח יעשה לכם.

 

תגובות