אלבומים

Soft Cat - Lost No Labor - 2013

Audio Camp ממליצים: ניל סנזגירי משתף פעולה עם מוזיקאים נוספים ומוציא אלבום חדש שכולו מוקדש לפולק האמריקני המסורתי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 02-06-2013

תגיות: folk, 2013, Soft Cat, Lost No Labor, Americana, Neil Sanzgiri

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

פולק מתוזמר המתובל באמריקנה עצלה, קאנטרי ופדאל סטיל המהדהד אי שם ברקע - האלבום Lost No Labor הופק והוקלט במשך שנתיים תמימות על ידי ניל סנזגירי ומוזיקאים נוספים תחת השםSoft Cat  והוא הדבר הכי קרוב לישיבה על נדנדה ברוח הקיץ מול נוף אמריקאי פראי ומוריק. האלבום הזה שורשי ברוחו ונטוע היטב במסורות מוזיקליות אמריקניות, אך לא מדובר באלבום אנכרוניסטי, אלא ביצירה מודרנית היונקת השראה מן היבשת הגדולה. זהו אלבום שיש לצאת עימו לדרכים עם שק גדול ומטלטל וללכת קצת לאיבוד בנופים אחרים.

אם זה לא מספיק - כל ההכנסות מרכישת האלבום מיועדות כתרומה לקהילת החוות של וויטלוק בבולטימור התומכות בפרויקטים שיתופיים של גידול ירקות ופירות טריים ברחבי העיר.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות