אלבומים

Aidan Baker - Already Drowning - 2013

המוזיקאי הקנדי, איידן בייקר, מוציא אלבום חדש ומארח זמרות שונות שעוזרות לו ליצור אווירה מיוחדת לאורך כל האלבום. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 02-06-2013

תגיות: experimental, 2013, Audio Camp, Aidan Baker, Already Drowning, סולאנס, איידן בייקר, אקספירמנטלי

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה: 

איידן בייקר הוא מוזיקאי קנדי שהוציא מספר רב של אלבומים, השתתף במספר פרויקטים עם אמנים נוספים ואף כתב כמה ספרי שירה. אלבומו 'Already Drowning' מושפע מסיפורים מיתולוגיים הקשורים לנשים, רוח ומים. בכל שיר הוא מארח זמרת אחרת ובשילוב עם המוזיקה האקספרמינטלית ורווית האווירה שלו הוא יוצר אלבום עשיר בצבעים וטקסטורות ששואב את המאזין אל תוך עולם פנטזיה.

 

האזינו לאלבום המלא:


תגובות