אלבומים

Jeff Beam - Be Your Own Mirror - 2011

Audio Camp ממליצים: ג'ף בים, יוצר הפולק/רוק הפסיכדלי מפורטלנד, באלבום מעודן ונעים שעושה שמח. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 26-05-2013

תגיות: folk, rock, Psychadelic, Jeff Beam, Be Your Own Mirror

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס) ובנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס). החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג

 

חן רוזן ממליצה:


ג'ף בים הוא יוצר מפורטלנד - שבעשורים האחרונים ממצבת את עצמה כבירת מוזיקה עם אמנים כמו אליוט סמית', M. Ward ורבים אחרים. המוזיקה שלו נעה בין פולק ופסיכדליה לנגיעות רוק ומעט אלקטרוניקה. בדומה לאמנים מולטי אינסטרומנטליים אחרים, גם ג'ף בים מקליט את רוב הכלים בעצמו. זהו אלבום שעושה שמח, מהסוג שפתאום גורם לך לקפוץ ולרקוד במקום, סתם כי נעים בפנים.

 

האזינו לאלבום המלא:


תגובות