אלבומים

Ishome - Confession - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום חדש לנערה מוכשרת מרוסיה שמזמינה אתכם לטיול קצבי ומלא דמיון בין ביטים לאלקטרוניקה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 26-05-2013

תגיות: electronic, 2013, Ambient, New, Ishome, Confession

 


עטיפת האלבום

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס) ובנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס). החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג

איתי טל ממליץ: 

מירה אישומה היא נערה לא רגילה מרוסיה שהוציאה החודש את אלבום הבכורה שלה. כל פיסת יוטיוב וסאונדקלאוד שהיא הצניחה לרשת בחצי שנה האחרונה בעבעו באוזניים של הרבה מאוד אנשים שצמאים לכל מה שנחשב "פוסט-משהו-טרוני". האלבום הזה מצליח לקחת אותנו לטיול קצבי ומלא דמיון בין כל הז'אנרים האלו.

האזינו לאלבום המלא:


 

תגובות