אלבומים

Graves + Shay Roselip - TOGETHER​/​EP - 2013

Audio Camp ממליצים: גירות אקוטיות מלנכוליות וקול שברירי נעים. כל זה קורה באיפי הכפול של גרייבס ושי רוזליפ. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 19-05-2013

תגיות: 2013, Graves, Shay Roselip, TOGETHER​/​EP, Curly Cassettes

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אוטו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.


Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס) ובנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס). החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג. 

 

מורפלקסיס ממליץ:

, Curly Cassettes האיפי הכפול הזה של היוצרים גרייבס ושי רוזליפ, שראה אור בטייפ-לייבל האהוב עליי כולו זועק ממלנכוליית פרברים אמריקאית: רוקנ'רול איטי ומהורהר שמזכיר מעט את "יו לה טנגו" ומנגד סאונד לואו-פיי שנותן את התחושה כאילו אנו יושבים בחדר השינה של האמן. לאורך כל האלבום אפשר לחוש את האינטימיות המהורהרת של אותם סיפורים קטנים המתרחשים בפרברים האמריקאיים האינסופיים.

בהחלט אחד האלבומים שאני מאזין להם לאחרונה בלופ    .

 

האזינו לאלבום המלא:

 

לעוד המלצות אלבומי בנדקמפ משובחים - לחצו כאן

תגובות