אלבומים

He's My Brother She's My Sister - Nobody Dances in This Town - 2012

Audio Camp ממליצים: היישר מלוס אנג'לס מגיע הרכב הבלוז-פולק של צמד האחים קולאר. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 19-05-2013

תגיות: 2012, He's My Brother She's My Sister, Nobody Dances in This Town, Audio Camp, Thom Monahan

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אוטו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.


Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס) ובנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס). החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג. 

 

סולאנס ממליצה:

רייצ'ל ורוב קולאר, צמד אחים מלוס אנג'לס, הקימו יחד את ההרכב He's My Brother She's My Sister ובהמשך התרחבו להרכב של חמישה חברים. באלבום הסטודיו באורך מלא היחיד שלהם, Nobody Dances In This Town, שעל הפקתו אחראי תום מונהן שהפיק בין היתר את דבנדרה בנהארט, אפשר למצוא מגוון לא קטן של סגנונות - גאראז', רוק של שנות ה-60, בלוז, פולק, רוקנ'רול, אמריקנה וקאנטרי.

יש רק מילה אחת שאפשר לומר על האלבום הזה - כיף!!


 

לעוד המלצות אלבומי בנדקמפ משובחים - לחצו כאן

תגובות