אלבומים

Kishi Bashi - 151a - 2012

Audio Camp ממליצים: קישי באשי, הכנר המוכשר,שעבד עם שמות גדולים כמו רג'ינה ספקטור ואוף מונטריאול, באלבום הבכורה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 19-05-2013

תגיות: 2012, Kishi Bashi, 151a

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אוטו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.


Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס) ובנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס). החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג. 

 

חן רוזן ממליצה: 

קישי באשי הוא למעשה פרויקט סולו של בחור בשם ק. אישיבאשי, שבין השאר חימם את רג'ינה ספקטור (שחוזרת למחוזותינו בקרוב מאוד) ואמנים אחרים. האלבום 151a הוא האלבום הראשון שלו, לאחר אי פי מוצלח מאוד וכולל השפעות ממזרח אסיה, פולק, מוזיקה אלקטרונית ועוד. גם הרקע שלו ככנר נשמע מצוין לאורך כל האלבום כאשר הוא יוצר תחושה של תזמורת המקיפה אותו.

זהו אלבום פופ קליל אבל רציני, שמח אבל כולל גם רגעי עצבות. האלבום מייצר עניין, משאיר אותך קשוב עד לסופו ומקיים את ההבטחה שניתנת בפתיחה לפאתוס - והו כמה ממנו ניתן למצוא.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

לעוד המלצות אלבומי בנדקמפ משובחים - לחצו כאן

תגובות