אלבומים

הבילויים - הורה הסלמה! - 2013

מקום שני במצעד השנתי של קול הקמפוס תשע"ג: הרכב הרוק הישראלי, שמאופיין בטקסטים מחאתיים וביקורתיים, מוציא אלבום שלישי בהפקתו של תמיר מוסקט. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 01-09-2013

תגיות: חדש, מאיה דוניץ, הבילויים, 2013, נועם ענבר, הורה הסלמה!, ימי ויסלר, תמיר מוסקט

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אחרי שני אלבומים מוצלחים והפסקה של שש שנים, להקת הבילויים מוציאה אלבום חדש, "הורה הסלמה". את האלבום הפיק תמיר  מוסקט, ומלבד חברי ההרכב הקבועים ימי ויסלר, נועם ענבר ומאיה דוניץ, משתתפים בו יונתן קרן, אילן וולקוב, עוזי "רמירז" פיינרמן, שיקו סיני, איגור קרוטוגולוב, טל הפטר, גרשון וייסרפירר, איתמר בורוכוב, אסף יוריה, ירון אוזנה ותמיר מוסקט.

ב"הורה הסלמה" 14 רצועות ובדומה לשני האלבומים הקודמים של ההרכב, "הבילויים" ו"שכול וכשלון", גם כאן ניתן למצוא מנה גדושה של טקסטים שנונים והרבה חוש הומור כשהכול ארוז בעטיפה מוזיקלית משובחת.

להקת הבילויים נוסדה ב-1996 על ידי ימי ויסלר ונועם ענבר, אז חברים לספסל הלימודים בתיכון. אלבומם הראשון, "הבילויים", שיצא בשנת 2003, הופק על ידי ברי סחרוף וכלל מגוון להיטים מקבריים כמו '"נפלא פה" ו-"כשנפוליאון יכבוש את עכו".

בשנת 2007 יצא אלבומם השני, "שכול וכישלון", בהפקתו של תמיר מוסקט. האלבום זכה לתהודה תקשורתית וציבורית רחבה ולשבחים רבים, ומיצב את הבילויים כאחת הלהקות המוערכות ביותר בארץ. 

 

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות