אלבומים

Jimi Hendrix - People, Hell and Angels - 2013

אלבום חדש המאגד שירים עליהם עבד אליל הגיטרה ג'ימי הנדריקס ולא ראו אור. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 08-03-2013

תגיות: Jimi Hendrix, 2013, ג'ימי הנדריקס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

43 שנים אחרי מותו, מורשתו של הגיטריסט האגדי חיה ונושמת ,וממשיכה לחשוף מוזיקה חדשה שטרם נחשפה.  האזינו ל- People, Hell and Angels  המאגד את החומרים האחרונים של הנדריקס שטרם נשמעו לציבור המאזינים.

יחסית לאומן ומוזיקאי שאינו בין החיים מזה מספר עשורים, הכותרת "אלבום חדש לג'ימי הנדריקס" נהייתה כבר דבר שבשגרה מדי כמה שנים. לאורך קריירת הסולו קצרת מועד שלו, הנדריקס שיחרר 3 אלבומי סולו בלבד, לפני שהחזיר את נשמתו לבורא. אך ב-43 השנים שחלפו מאז נפטר בטרם עת, עשרות אלבומי אולפן, תיעודי הופעות ובוטלגים נדירים הכוללים חומרים שהוקלטו ונגנזו, המשיכו לראות אור ולהאדיר את מורשתו של מי שנחשב כאחד הגיטריסטים החשובים ומעוררי ההשראה של המאה ה-20.

  השבוע יצא לאור People, Hell and Angels  -  אוסף של שירים שהקליט הנדריקס בין השנים 1968-1970, והיו אמורים להיות חלק מתקליט עליו עמל במרץ אחרי צאת Electric Ladyland, אלבום הסולו השלישי של הגיטריסט, והאחרון שהוציא לפני שהלך לעולמו. חלק מהטראקים כבר הסתובבו ברשת במהלך השנים האחרונות, אך כעת הן מועלות על גבי אלבום, שאחרי שעברו ליטוש ומאסטרינג, כולל גרסת כיסוי שהוקלטה  ל-Bleeding  Heart של זמר הבלוז אלמור ג'יימס. קחו את האלבום  החדש/ישן להאזנה, שעל פי אדי קריימר, טכנאי הסאונד הוותיק שעבד עם הנדריקס בימי חייו, מאגד את החומרים האחרונים של המוזיקאי שטרם נחשפו לציבור המאזינים.

 

האזינו לאלבום המלא:

See more Logs by gilmatus on Minilogs.com

 

 

תגובות