אלבומים

John Mayer – Where The Light Is (Live In L.A) - 2007

קול נעים, מילים חזקות וכישורי גיטרה מרהיבים - אמן אחד בהופעה אחת

מאת שחר זלצמן. 01-03-2011

תגיות: live, john mayer

בכל פעם שאני רוצה להשמיע את ג'ון מאייר למישהו שלא מכיר אותו, אני לא יודע כיצד להציג אותו. הרי פעם אחרי פעם, כשאני שואל אנשים אם הם מכירים אותו אני מקבל תשובות שונות: "כן זה ההוא עם הגיטרה האקוסטית והקול הצרוד" או "כן זה אחד הגיטריסטים הטובים שיש היום" או אולי  "כן זה ההוא שהיה חבר של ג'ניפר אניסטון". ג'ון מאייר זוכה 7 פרסי גראמי, שיתף פעולה עם אמנים רבים ושונים מסטינג דרך קנייה ווסט וג'יי זי ועד אריק קלפטון, ביבי קינג, הרבי הנקוק ורבים אחרים. יש מאחוריו 8 אלבומים מתוכם 4 אלבומי אולפן (החמישי יוצא בשבוע הבא). הוא התחיל את דרכו עם גיטרה אקוסטית, הפך לכוכב פופ, עבר לרוק, רצה לברוח לבלוז ובסוף ערבב בין הכל. 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

"Let me first say how wonderful it feels to know that it's 2007 and we just launched into a slow blues and 7,000 people in LA just went nuts. All is not lost."

באלבום ההופעה (יצא גם בDVD) שנערכה בלוס אנג'לס ב - 2007 מאייר מראה את כל הצדדים השונים שלו על במה אחת. ניתן לשמוע את כל ההשפעות שחלו עליו לאורך כל הקריירה; מפול סיימון בסט הראשון של שירים אקוסטים אינטימיים, דרך סטיבי ריי וואן בסט בלוז יחד עם ה"ג'ון מאייר טריו" ועד קרטיס מייפלד בסט האחרון של להקה מלאה. מאייר מציג כישורי גיטרה עם סולואים וירטואוזים, יש תיאום מושלם בינו לבין חברי הלהקה, ומנגד מראה כיצד אפשר לרגש 7000 אנשים בעזרת גיטרה אקוסטית אחת. אז אם בא לכם לשמוע שירים שקטים לתוך הלילה או לעוף עם סולואים משוגעים של בלוז תמצאו את הכל באלבום הזה.

 

תגובות