אלבומים

הפשרות - ריקוד ריקוד מהפכה - 2012

חמושים בסוזאפון, טקסטים שנונים וסאונד חוצה ז'אנרים, הרכב הארט-פופ מוציא אלבום בכורה שמאיים לכבוש את האינדי הישראלי. בואו לשמוע אותם!

מאת קול הקמפוס. 15-01-2012

תגיות: הפשרות, 2012, ריקוד ריקוד מהפכה, ארט-פופ

 

עטיפת האלבום - 

כשסיכמנו לפני כמה חודשים את המיטב של האינדי הישראלי לשנת תשע"א במשדר מיוחד בקול הקמפוס, סומנה "הפשרות" פה אחד כאחת ההבטחות הגדולות של השנה העברית החדשה: הרכב הארט-פופ פועל מזה 3 שנים, והסאונד שלו הוא לא פחות מכור היתוך חוצה גבולות וז'אנרים מוזיקליים- רוק ישראלי, ארט רוק, גרוב, אלקטרוניקה, ומוזיקת חתונות הם רק חלק מהעומק המוזיקלי של הפשרות. תוסיפו לזה טקסטים שנונים ושילוב בלתי אפשרי בין סינתסייזר לסוזאפון, וקיבלתם את אחד ההרכבים המסקרנים והכי לא שגרתיים בפועלים כרגע בארץ. ובל נשכח גם את סנסציית היוטיוב שלהם (במונחים מקומיים כמובן ),עם הקליפ ל"הרקדן הכי טוב בעולם", בכיכובו של יונתן קוטנר.

אז אחרי ההייפ הלא קטן שנבנה סביבם, ואחרי שהם קפצו לסשן מטורף אצל סער גמזו בסתימה זמנית, מתחילות הפשרות לפרוע את השטרות- "ריקוד ריקוד מהפכה" הוא תקליט הבכורה של ההרכב, בהפקתו המוזיקלית של אורי "מיקסמונסטר" ורטהיים (האמון על קונסולת הסאונד בהרכב "התפוחים"). הופעת ההשקה חגיגית לאלבום תתקיים ב-20 לינואר בלבונטין 7, אבל עד אז אתם יכולים לטעום מהאלבום כאן ועכשיו.

 

»לאתר הרשמי של הפשרות

»לעמוד הפייסבוק הרשמי

»לעמוד הבנדקמפ הרשמי


האזינו לאלבום במלואו - 

 

 

צפו בקליפ ל-"הרקדן הכי טוב בעולם", בכיכובו של יונתן קוטנר- 

תגובות