אלבומים

Guided By Voices - Let's Go Eat The Factory - 2011

רוברט פולארד הבלתי נגמר מאגד את הליין-אפ הקלאסי של הרכב האינדי-לו-פיי האגדי, ומוציא אלבום ראשון של הלהקה מזה שבע שנים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-12-2011

תגיות: אינדי, Lo-fi, 2011, Guided By Voices, Let's Go Eat The Factory

עטיפת האלבום - 

חסידי האינדי האמריקאי יצאו מגדרם מרוב אושר למשמע ההכרזה של רוברט פולארד על חזרתה Guided By Voices לפעילות ביוני אשתקד. הרי אין הרבה להקות שזכו למעמד של קאלט עוד בתקופת פעילותה כמו GBV - להקה שדחסה פאוור-פופ ופוסט פאנק לשירים רווי עוצמה באורך ממוצע של 2 וחצי עד 3 דקות ,שכללה את הקלטות הלו-פיי בטייפ ארבעה ערוצים לכדי אומנות, ואולי היחידה בארה"ב עם יום חג משלה שנחגג ב-10 ערים שונות ברחבי המדינה (אגב,כל תושבי אילינוי שביניכם, היכונו ל- Guided By Voices Day הקרוב שעומד להיערך בשיקגו ב-30 דצמבר - תביאו בירות!).

מה שהפך את בשורת האיחוד לעוד יותר משמחת הייתה עצם זה שפולארד, איש בן 54 עם אנרגיות שיכולות להניע את השמש ואחד מיוצרי הרוק הפוריים בכל הזמנים (נכון להיום, יותר מ-1500 שירים רשומים על שמו. לא מאמינים לנו? תראו בעצמכם) לא איגד סביבו חבורה של שכירי חרב כמו באיחודים אחרים וכושלים; פולארד החזיר איתו גם את הליין-אפ ה"קלאסי" של GBV עם גרג דמוס, קווין פנל, מיץ' מיטשל וטובין ספראוט, שניגנו בהרכב בין השנים  1993-1996 והוציאו תחת אותו ליין-אפ כמה מהאלבומיה הטובים ביותר, ובכלל מהמשובחים של הרוק האלטרנטיבי, כמו Bee Thousand ו- Vampire on Titus.

Let's Go Eat The Factory הוא אלבום האולפן ה-16 של ההרכב שלא אבד עליו הכלח- 21 שירים דחוסים בתוך אריך נגן שאורכו 42 דקות. חושבים שתוכלו לעמוד בזה? קחו את האלבום להאזנה מלאה כאן ועכשיו.

 

»לאתר הרשמי של Guided By Voices

»לעמוד הפייסבוק הרשמי


האזינו לאלבום במלואו - » Launch/PopUp NPR Player

צפו בקטעים מהופעה חיה של Guided By Voices מתוך פסטיבל Øyafestivalen באוסלו - 

 

 

תגובות