אלבומים

Labrador Labratories - Stairway Escapist - 2011

הפרויקט של תום גוטליב חוזר עם אלבום פולק חדש ומקסים, שממשיך לגולל את סיפורו של המוזיקאי הבדיוני לברה. כנסו להאזנה מלאה

מאת קול הקמפוס. 24-11-2011

תגיות: פולק, 2011, Labrador Labratories, Stairway Escapist

עטיפת האלבום - 

 

 

לפני כשנה החל תום גוטליב, מוזיקאי מתל אביב, לכתוב שירים בשמה של דמות פיקטיבית ואינטרנטית שיצר בשם לברה. על פי "הביוגרפיה" שלו, לברה נולד לחשפנית בשם מיילי ממערב הוליווד, שנסעה לנקות את הראש בבורמה. שם היא פגשה נזיר בורמזי, וחזרה ממנה בשבוע השני להריונה. הוא גדל אצל סבתו הסרבית בסן פרנסיסקו, שלא ידעה אנגלית, ומעולם לא נשלח לבית הספר. לברה הפך לקתולי אדוק, וכנער מהקהלה הוא אימן את קולו. בגיל 20 הרביץ לשוטר ונשלח ל-21 יום בבית הכלא המקומי - שם, החזיק לברה בפעם הראשונה גיטרה.

את השירים גוטליב הקליט לבדו גם גיטרה קלאסית ישנה וגלוקנשפיל בחדר השינה שלו במשך שבוע. כשאלבום הבכורה Open Cage עלה לרשת, קיבל הפרויקט הקרוי לברדור לברטוריז תגובות מדהימות, עם ביקורות מהללות בבלוגים ברחבי העולם, עשרות אלפי צפיות במייספיס, וקבוצת פייסבוק שקראה להביא את לברה להופעות בארץ. 

 

Stairway Escapist הוא האלבום השני של לברדור לברטוריז, אשר יצא לאחרונה, עם עת חזרתו של גוטליב מסיבוב הופעות מוצלח באירופה. בניגוד לאלבום הקודם והמינימליסטי, Stairway Escapist הוא תקליט עם יותר נפח וכלים שהוקלט הפעם ביחד עם נועם וורדי (המועדון, פורטיס), יואב שושני, איתי נאור ואדר פרייברג. אם אתם אוהבים את מה שאתם שומעים, אתם מוזמנים להוריד את האלבום במלואו מדף הבנדקמפ של לברדור לברטוריז, ולהיכנס לדף הפייסבוק הרשמי, אליו צפויים להעלות שירים מתוך האלבום החדש עליו תום/לברה ולהקתו עובדים בימים אלה ממש.

 

»לדף הפייסבוק הרשמי של Labrador Labratories

»לדף המייספייס הרשמי 

»לדף הבנקמפ הרשמי

 

האזינו לאלבום מלואו - 

 

 

 

 

תגובות