אלבומים

Wilco - The Whole Love - 2011

האלבום החדש מבית היוצר של ג'ף טווידי וחבריו הגיע. כנסו להאזין לו!

מאת קול הקמפוס. 21-09-2011

תגיות: Wilco, 2011, The Whole Love

עטיפת האלבום - 

 

 

עם תום סיבוב ההופעות שקידם את אלבומם הקודם, החליטו חברי להקת ווילקו לנסות משהו חדש שלא נעשה לפני כן - לקחת חופשה, ארוכה מהרגיל. מאז שג'ף טווידי הקים את ההרכב בשנת 1994, הלהקה צוברת קילומטראז' נאה בדרכים, ואחרי 7 אלבומי אולפן ואינספור הופעות, נראה כי זה היה הזמן המתאים עבורם למנוחה ולמילוי מצברים לפני תחילת העבודה על אלבום חדש.

הפגרה הזאת מסתבר, עשתה לטווידי רק טוב: בעת התכנסות חבריו באולפן ההקלטות, הגיע הסולן וכותב והשירים של ווילקו עם ערימה של חומר חדש פרי עטו, שנעה להערכתו בין 50 ל-60 שירים, אשר נכתבו במהלך אותה תקופת מנוחה. מתוך מצבור השירים של טווידי, 20 קטעים הוקלטו עבור התקליט, מהם נבחרו 12 קטעים בעריכה הסופית של The Whole Love, כולל שיר פתיחה אפוף אלקטרוניקה וכלי מיתר בן 7 דקות, קטע פולק מרטיט החותם את התקליט שאורכו לא פחות מ-12 דקות , ובין לבין ישנם גם שירי פופ סוחפים, רוק גיטרות באדיבותו של הגיטריסט המבריק נילס קליין, ואפילו כמה קטעי קאנטרי אלטרנטיבי בהם חוזר ההרכב לשורשים שלו מאמצע שנות ה-90. 

The Whole Love, שיוצא לראשונה תחת חברת התקליטים של הלהקה dBpm Recrods, מתוכנן לצאת ב-27 ספטמבר, אך מכיוון שתהיו בוודאי עסוקים באותו יום בהכנות לחגים, אתם מוזמנים לשמוע את האלבום במלואו, כאן ועכשיו. האזנה נעימה!

 

 »לאתר הרשמי של Wilco

 »לדף הפייסבוק הרשמי

 »לדף המייספייס הרשמי

 

להאזנה לאלבום במלואו - 


 

צפו בקליפ ל-Born Alone - 

תגובות