אלבומים

We Are Ghosts - The Cave Sounds Of... - 2011

מה קורה כשעשרה מוזיקאים מתכנסים בתוך מערה עם עשרות כלי נגינה ומכשיר הקלטה, כשאף אחד לא יודע מה עומד לקרות? כנסו לשמוע!

מאת קול הקמפוס. 14-09-2011

תגיות: דויד פרץ, 2011, We Are Ghosts, שני קדר, The Cave Sounds Of, מורפלקסיס, גיא ביבי

עטיפת האלבום - 

We Are Ghosts הוא פרויקט מאוד מעניין שמגדיר את עצמו כמפגש מוזיקלי ספונטני- מדי כמה חודשים נפגשים באולפן או באתר מסוים חבורה של מוזיקאים מכל קצוות סצנת האינדי המקומית, כשחלקם מעולם לא הכירו או שיתפו פעולה עם השני. כל אחד מביא איתו את הכלים שלו ואת המטען המוזיקלי האישי שלו, כאשר הקו המנחה של המפגש פשוט מאוד- אין חוקים, אין הגבלות, אין תכנון מוקדם ואין חזרות או שירים מוכנים מראש. הרעיון שעומד שמאחורי אותו קו מנחה הוא לתעד יצירה חד פעמית שנוצרת לה לאיטה בזמן אמת ובלי הכנות מבעוד מועד. ברגע שלוחצים על מכשיר ההקלטה, החבורה נכנסת לסשן ארוך ומאולתר שבו כל אחד תורם את החלק שלו, עד שהכול מתגבש לכדי יצירה אחת, כשהתוצאה כולה היא לא פחות ממרתקת.

ב-18 באוגוסט השנה, התכנסו דויד פרץ, שני קדר, אורי דרור, דני רווח, טל אורן, אלעד בן-הרוש, אמיר ניר, נוער מגר, גיא ביבי, ובנימין "מורפלקסיס" איסתרליס, המוח שעומד מאחורי הקונספט של We Are Ghosts, בתוך מערה נידחת אי שם בדרום הארץ, לסשן מוזיקלי יוצא דופן שנמשך לאורך כל הלילה.  The Cave Sounds Of הוא תוצר אותו מפגש מוזיקלי שהתרחש, והוא מוצע עבורכם עכשיו לשמיעה חופשית. האזנה נעימה!

» לאתר הרשמי של We Are Ghosts

» לעמוד הפייסבוק של הפרויקט

» לעמוד המייספייס של הפרויקט

» לעמוד הבנדקמפ של הפרוייקט

 

האזינו לאלבום במלואו - 

צפו בביצוע של Can't Take Another Look At You, קטע מתוך מפגש של הפרויקט שהתקיים במאי 2010 באולפני העוגן ותועד באלבום We Are Ghosts II:

צפו בביצוע של The Road Less Taken, קטע מתוך מפגש של הפרויקט שהתקיים באוקטובר 2010 בתיאטרון תמונע ותועד באלבום We Are Ghosts III - 

תגובות