אלבומים

John Grant - Queen of Denmark - 2010

שדרני קול הקמפוס מסכמים שנה עם האלבום הכי טוב, שלא שמעתם ב-2010

מאת שירן מוסטובוי. 26-12-2010

תגיות: 2010, סיכום שנה, Bella union, Czars, Midlake

 

מדובר ביצירה שפשוט הייתי חייבת לכתוב עליה, מעין תחושת שליחות, או שאולי אני פשוט מפחדת משבע שנים של מזל רע. אלבום הבכורה המשובח של ג'ון גרנט שיצא בלייבל Bella union הוא פנינה שאם לא האזנתם לה, סביר להניח שלא התמזל מזלכם. גרנט הוא סולנה לשעבר של להקת ה- Czars הקולורדית, שהחליט לצאת בקריירת סולו השנה וכך יצא שהפך לאחת ההפתעות היותר מעניינות וחשאיות של השנה. דבר זה עומד בניגוד מוחלט לעובדה שרק לאחרונה הוא נבחר לאלבום השנה במגזין הבריטי "מוג'ו".

האלבום אישי מאוד ונכתב לאחר מאבק ארוך ומתמשך של גרנט בהתמכרות לאלכוהול וסמים והשלמתו עם היותו הומוסקסואל. האלבום הוקלט בשיתוף עם להקת Midlake ובהחלט ניתן לזהות שם את מגעם הקסום והמלנכולי, או איך מישהו אחר אמר את זה, חבל שלעצמם הם לא יצרו אלבום כזה טוב (אאוצ'). קשה לי לפרק את האלבום לסגנונות וגם אין לי ממש כוח, זה מיותר ונהיה פתאום מעט קר. אני רק יודעת שיש שם כמה בלדות חמימות, דביקות וטובות, אפשר להניח שחלקן בהשראת אלטון ג'ון (Outer Space) ושהמילים קורעות לב, (TC & honeybear) שנונות וישירות (Queen of Denmark). כל כך התרגשתי שהייתי חייבת לרוץ לספר לחבר'ה, עכשיו הכדור במגרש שלכם.

 

 

בחרו את עשרת האלבומים שעשו לכם את השנה

תגובות

  • qHtzgomjdqDz

    aSTExR <a href="http://nmgfguwhkdim.com/">nmgfguwhkdim</a>, [url=http://wkvwcqnzcjjz.com/]wkvwcqnzcjjz[/url], [link=http://mywepgwgopcl.com/]mywepgwgopcl[/link], http://ytvrttysccxj.com/

    upwvte, 30-12-2010 13:43