אלבומים

Grinderman - Grinderman 2 - 2010

הם לא מביאים חידושים גדולים או בשורות מרעישות. רק את אותו סקס ישן וטוב

מאת סער גמזו. 06-07-2011

תגיות: 2010, סיכום שנה, ניק קייב, מרטין קייסי, ג'ים סקאלבונוס, וורן אליס, און

 

אתה לבד בבית, חודשים ארוכים בלי שום פעילות מינית ראויה לציון. העונה השחונה. אתה מדליק עוד סיגריה ומנסה להתלבט עם עצמך מה קרה – הפכת להיות אחד "הממיינים"? האם הליבידו שלך נוטש אותך, או, רחמנא ליצלן, אתה מאבד את הקסם שלך על המין היפה? אתה שומע על אחרים שמקיימים חיי מין סוערים וגועשים, אבל הכל נשאר בגדר שמועה. אתה לא חווה את זה על בשרך. באקט החלטי במיוחד אתה קם מהספה, עושה מאמץ לעטות את לוק "לא התאמצתי", ויורד לכיוון הבר השכונתי. היום אתה לא חוזר לישון לבד. שלוש כוסות בירה ושני צ'ייסרים אח"כ, אתה מתנדנד קלות לכיוון הבית. לבד.

הזמזום הקטן במוח שמטריף אותך ומתגרה בלי הפסקה, לא נותן לך ללכת לישון. היום יהיה כאן סקס. אתה מדפדף ברשימת אנשי הקשר בטלפון שלך ונוחת, באופן בלתי נמנע על האקסית שלך. עכשיו, כשאתה מבוסם ומחויך, אתה מחליט שזה שווה ניסיון. משפט פתיחה מהוסס, קצת טיזינג ורבלי, גישוש שמנסה לברר בעדינות מה הסטטוס שלה – חמש דקות שיחה ואתם קובעים שתקפוץ אליה.

אתה תופס מונית ונוחת אצלה בדירה. היא סידרה קצת, עשתה כלים וגם המיטה, שבימים כתיקונם לא זוכה לסידור של בוקר, עומדת מוצעת ומזמינה. כוס יין שלא מגיעה עד סופה ואתם כבר פורעים את הסדינים במיטה שלה. לא סקס יוצא דופן אבל סקס. כזה שאתה מכיר. כזה שגורם לך שוב להרגיש את כל ההורמונים גועשים בוורידים ורצים למוח. סקס שמזכיר לך כמה הפעילות ההדדית הזו הייתה חסרה לך בחודשים האחרונים.

בשנה שנראית שחונה מוזיקלית, בשנה שבה אלבומים מצליחים לייצר הייפ, אבל אף אחד מהם לא מצליח לסחוף אותי, אני חוזר אל האקסית המיתולוגית שלי – ניק קייב. השנה הוא שחרר אלבום שני עם הרכב הצד שלו –Grinderman. לא בדיוק הרכב צד, כי גם כאן הוא עובד עם חלק מ"הזרעים הרעים". מרטין קייסי, ג'ים סקאלבונוס ו-וורן אליס האגדי, הם המוזיקאים שעובדים יחד עם קייב על הפרויקט הזה. לא, הם לא מביאים חידושים גדולים או בשורות מרעישות. רק את אותו סקס ישן וטוב – גיטרות חורקות ורועמות, לחנים מלאי און, הפקה מגה משובחת וטקסטים מצוינים מבית מדרשו של מספר הסיפורים האוסטרלי. המרוץ של ההורמונים בוורידים מתחדש. אין יותר טעם לשבת בבית ולאכול סרטים.

 

*הטור כתוב בלשון זכר אך מיועד לשני המינים

 

 

תגובות

  • תענוג לקרוא..

    Alter-Nate, 15-12-2010 21:55

  • המלצה אדירה

    גמזיאל במיטבו.. אה.. וכמובן.. גם בנזונה של אלבום

    אודיני, 15-12-2010 22:08