אלבומים

Breorn - Prepare My Vision - 2008

My First And Only Israeli Metal

מאת שירלי נאור. 01-12-2009

תגיות: רוק, מטאל, 2000's

בצפר, אורפנד לנד ועוד להקות רבות אחרות, השולטות במטאל הישראלי, לא היו אלו שחשפו אותי לסצנת המטאל הישראלי. אלא דווקא בריאורן, שעשו זאת עם אלבומם Prepare My Vision. התחלתי לשמוע אותם במייספייס וכך הכרתי את רועי ושאר חברי הלהקה.

כבר כל כך רציתי שהאלבום יהיה ברשותי, שמיהרתי למטאלשופ וקניתי לי אותו. הייתי הולכת לכל הופעה שלהם ומנסה לא לפספס. היה בהם משהו קסום, משהו מיוחד, בנוסף לשירים. ידעתי שזו הלהקה הכי אהובה עליי בכל המטאל הישראלי, ומשם נחשפתי ללהקות מטאל ישראליות אחרות. אבל בריאורן הייתה האחת והאיפי שלהם מיוחד במינו. הלהקה הופיעה כמכונה משומנת, שיודעת מה היא רוצה ולאן היא מכוונת את עצמה. סוחפת יחד איתה את הקהל שלה שתמיד הגיע באמת בשביל להאזין למוזיקה.

בריאורן הפכה לטריו כאשר הגיטריסט ישי אמיץ החליט לקחת על עצמו את תפקיד הסולן. לאחר התפרקות הלהקה ב-2009, המשכתי ללכת להופעות של להקות מטאל ישראליות אחרות, אך היה חסר להם מה שהיה לבריאורן, לפחות מבחינתי. כך עם היעלמותם מהסצינה כך גם אני נעלמתי. לא מזמן הלכתי להופעה שלהם בהרכב החדש -  ישי עם מתופף ובסיסט חדשים, היה כיף לשמוע את השירים שוב בביצוע קצת שונה. אז לא משנה מי יהיה בהרכב, השירים מספיק טובים כדי לבוא ולראות אותם.

 

תגובות