אלבומים

Surfer Blood - Astro Coast - 2010

שדרני קול הקמפוס מסכמים שנה. קבלו את הפסקול המושלם של הקיץ שיצא דווקא בינואר

מאת נתנאל שרצר. 05-12-2010

תגיות: 2010, סיכום שנה, פלורידה, Kanine Records, קיץ

 

Surfer Blood הצליחו לנפץ לי את המיתוס, שרק מוזיקת אשפה יכולה לצאת ממדינת פלורידה (אני חייב להודות אמנם, שלאחר חקירה מעמיקה גיליתי ש-Iron & Wine משם והם בהחלט לא בקטגוריה הזו). הכל התחיל כאשר ארבעה חברים הכירו באפטר פארטי של פסטיבל מוזיקה, שכלל לא נכחו בו. זה המשיך כשהם התחילו לדבר על מוזיקה והגיעו למסקנה שכולם מתעבים דראם נ' בייס ושזה מאד אירוני שכולם באו למסיבה מבלי לנכוח בפסטיבל עצמו. מאז ג'ון, טיילר, תומאס ומרקוס לא מפסיקים לנגן ביחד.

הלהקה קבלה את החשיפה הראשונית שלהם כשהשתתפו בפסטיבל CMJ ב-2009, שנערך בניו יורק כמדי שנה ומאז הבאזז סביבם תופס תאוצה וזה נראה, ששום דבר לא יעצור אותם. חברי הלהקה הבינו שהתמזל מזלם והם מנצלים את ההכרה שקבלו כדי למנף את הצלחתם. כמידי יום הם נכנסים לחשבונות הטוויטר, מייספייס, לינקדאין, מקושרים והפייסבוק שלהם כדי לדאוג שהמעריצים יהיו מעודכנים בכל מעשיהם וכמובן להופיע ברחבי המדינה וכמה שיותר. ממש בשבועות הראשונים של 2010 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה - Astro Coast, תחת הלייבל Kanine Records. האלבום שהוא מגוון וצבעוני ממש כמו העטיפה שלו, משאיר את חותמו על עולם האינדי רוק. החל מרעש של גיטרות  ועד אפרו ביט, יוצרים ביחד את חבילת המוזיקה המושלמת.

בימים אלה הלהקה מחממת את אינטרפול בטור שלהם באירופה, ואני לא חושב שיש ראויים מהם, וגם אם הדעה שלי לא נחשבת, אני מאמין שפול בנקס וחבורתו ישמחו לענות לכם על כך (טוב, אולי הם לא יענו למייל שלכם, אבל אם במקרה תפגשו אותם ברחוב יש מצב שהם יענו).

 

תגובות

 • אחלה אלבום, הבטחה לעתיד

  אמיר ע., 05-12-2010 17:28

 • מסכים עם שניכם

  אודיני, 05-12-2010 20:06

 • נו

  ואני מקשקשת עליהם כמה דקות טובות בתוכנית. הם חמודים ממש - סאונד הרבה יותר ניו יורקי (אפרופו אינטרפול) מפלורידה. אחלה אלבום - אחלה בחירה!

  עדיחאתול, 06-12-2010 22:04