אלבומים

J.P.,Chrissie and the Fairground Boys - Fidelity - 2010

נאמנות חדשה

מאת כתבי חוץ. 30-09-2010

 

מאת: אייל מ"רדיו פרימיום להמונים"

לפני כמה ימים הגעתי במקרה לאתר אינטרנט שבו תמונות של מפורסמים אמריקאים המצולמים כשהם צעירים, וכפי שהם כיום. לפעמים הרזולוציה גדלה בערך פי 5, גם בקמטים וגם במשקל. זה לא המצב אצל כריסי היינד. היא נראית מצויין, מלאת רוח רוקנרול ועוצמה נשית. זה היה מאד מפתה לבדוק בת כמה היא, במיוחד לאור העובדה שהיא שרה שיר בשם Perfect Lover, בו היא מתארת את מעלליה כקוגרית עם אהוב בן חצי מגילה, אבל החלטתי להימנע מכך, ולהישאר עם חוסר הידיעה.

'J.P., Chrissie and the Fairground Boys' זה שם ההרכב החדש שלה. היא חברה ל- J.P Jones, ויחד הם שרים ומנגנים בעיקר שירי אהבה רוקיים. לכריסי היינד יש את היכולת המופלאה לקחת כל שיר ולהכניס לו אופי. מי שמכיר את ההיסטוריה של הפריטנדרס יודע שהיו שם הרבה מיתות ומשברים, והציר היחיד שסובב את הלהקה הזו לאורך כל השנים, היתה כריסי היינד. למרות שהיו לה בעבר הרבה דואטים מפרנק סינטרה ועד שר - אלבומים היא הוציאה תמיד, רק עם הפריטנדרס. למעשה זהו האלבום הראשון שהיא עושה עם הרכב אחר. J.P. Jones הוא רוקיסט וולשי צעיר, מעין חיקוי של בראיין אדמס, ומלבד העובדה שהוא מכניס הרבה התלהבות לאלבום, התרומה העיקרית שלו היא, שבחולשתו הוא מבליט את חותם הקול היחודי של כריסי היינד. 

עבורי כריסי היינד היא טעם נרכש, ככל שאני יותר מקשיב לה, אני יותר מעריך, מוקסם ומהופנט. היא סמל הרוק הנשי האולטימטיבי, אני חושב שאפשר לשים לצידה רק את פטי סמית' ו/או ג'ניס ג'ופלין, אבל הרוך, הרוך הישיר הבוטה והפשוט הזה, הוא כל מה שצריך. השירים עצמם, בדרך-כלל עוברים את מינימום הנדרש, ולא יותר, לפעמים גם זה לא. השיר Misty Valleys, בו היא שרה סולו הוא המוצלח והמרגש ביותר, וגם Australia ו- If You Let Me, טובים. 
אני חולה, יש לי יום הולדת וגם חג סוכות, הבאתי את כריסי היינד כדי לפצות.

 

כתבה זו פורסמה באתר רדיו פרימיום להמונים

תגובות

 • ראסטות לא צריכות ג'ל!!

  גיאכו, 27-09-2010 15:32

 • ורוצים, כל כך רוצים

  אבל אי אפשר להשיג את שניהם :(

  מיש, 27-09-2010 15:36

 • מילא גודל הנעליים, אבל הפלטפוס...

  לאון, 30-09-2010 13:01