אלבומים

Warpaint - Exquisite Corpse - 2009

הרשו לי להציג בפניכם את הדבר החם הבא

מאת נתנאל שרצר. 23-05-2010
Warpaint - Exquisite Corpse - 2009

Warpaint היא להקת רוק פורצת מלוס אנג'לס. המיני אלבום הראשון שלה, Exquisite Corpse, יצא באוקטובר 2009 בלייבל Manimal Vinyl. אני לא יודע איזה קשרים יש ללהקה הזו המורכבת מחבורת בנות מבטיחה, אבל הן הצליחו לשכנע לא אחר מג'ון פורשיינטה, חבר להקת Red Hot Chili Peppers, שיפיק להן את האלבום (יכול להיות שבגללן גם עזב את הלהקה?).

תחילה, הלהקה הורכבה מארבע עלמות יפות מראה, שהיו נפגשות רק משום שנהנו לנגן ביחד עד שהאסימון נפל והגיעו למסקנה שיש להן כישרון והחליטו לכתוב חומרים משלהן. מאז, אחת החברות החליטה שמשחק יותר חשוב מהלהקה ולכן הן נותרו שלוש. לאחרונה, גובש ההרכב כאשר ללהקת הבנות הצטרף צלע גברית וברת מזל, המתופף Josh Klinghoffer.

הרבייעיה קבלה בצדק את התואר הבאז הכי גדול באתר NME לאחר שהופיעה בפסטיבל SXSW. לא רק החומרים של הלהקה טובים, אלא גם הביצועים. מתוך מאות להקות שהופיעו ברחובות אוסטין בשלושת ימי הפסטיבל (כולל נציגות ישראלית יפה) Warpaint השאירו את החותם הגדול ביותר. בימים אלה הלהקה עובדת על אלבום מלא ראשון, שאליו מצפים לא מעט אנשים.

אם אתם בעניין של צלילי גיטרות קסומים, קול מהפנט והפקה משובחת אל תהססו להביא בפליי ממש פה למעטה.

תגובות

 • הדבר החם הבא אחרי ישראל

  אחלה של המלצה,הן ממש טובות,אני מסכימה לחלוטין,מספיק להאזין לאלפנטס ולהבין. לגבי פרושיאנטה, זה מצחיק כי המתופף קלינגהופר הוא המחליף הרשמי שלו ברד הוט בתור גיטריסט..נוצר שם שילוב מסוכן או סיכון משולב. בטח הוא זה שיצר את הקשר בין הלהקה לפרושיאנטה. כבוד על הנחת האגו בצד ושיתוף פעולה וכוחות למען מטרה חדשה ומסקרנת. כן ירבו.

  מוסטו, 23-05-2010 18:48

 • מוסטובוי..

  את גורמת לי להרגיש רע שלא את כתבת על הלהקה... השכלתי בזכותך...מעניין איך יהיה האלבום המלא...בכל אופן אני רוכש כרטיסים להופעה שלהן עוד 3 שבועות מהיום...

  Alter-Nate, 23-05-2010 20:40

 • לייק

  ארז, 31-05-2010 14:38