אלבומים

Red Astaire - Nuggets for the Needy / Freddie Cruger - Soul Search - 2006

מסתבר שבשבדיה יש הרבה יותר מבלונדיניות.

מאת רוני פיאלקוב (Wannabeats). 06-09-2007
Red Astaire - Nuggets for the Needy / Freddie Cruger - Soul Search - 2006

יש את פרדריק לאגר הידוע בשם Freddie Cruger, או אם תרצו - Red Astaire, מיקירי התוכנית מלגזה, המוביל, ביחד עם עוד רבים וטובים, סצינה סקנדינבית מעניינת ביותר (כמה שמות בולטים אחרים ביניהם: Beatconductor, Up Hygh, Hearin' aid), סצינה שופעת good vibez ורוח חדשה, שפורחת ומשגשגת כבר שנתיים.

אל תתנו לשם להטעות אתכם - קרוגר ממש לא מעוניין להפחיד אתכם. כל מה שהוא רוצה זה להזיז לכם את התחת עם הגרוב העמוק עמוק של הביטים שלו, המשלבים השפעות דאב והיפ הופ וסווינג וממבו וצ'ה צ'ה צ'ה ומה לא. אליהם מצטרפים מיטב האמ-סיז המקומיים, ועוד רבים אחרים (בעיקר אחרות) שהוא מסמפל מלהיטי השנים האחרונות בהיפ הופ ומחוצה לו (בין השאר: Lil' Kim, Nelly Furtrado, Erykah Badu), וביחד יוצאת מסיבה אחת גדולה ומלאת גרוב.

שני האלבומים המדוברים יצאו שניהם בטווח כמה חודשים אחד מהשני, כשנוסף אליהם גם האלבום 3 Feet High and rising - Freddie Cruger presents the 3 Foot People, שיצא גם הוא באותו פרק הזמן ומציג את הצד היותר רגוע של קרוגר. שלושה אלבומים בבת אחת, מין התפוצצות של פרדי קרוגר לעולם. ביחד הם אוספים ומרכזים חומרים שיצאו בשנים האחרונות בכמה לייבלים שונים, בתוספת כמה קטעים ורימיקסים שלא יצאו קודם לכן, ואנחנו, בגדול, ממליצים על שלושתם :) , בגלל פיזור החומר המעולה ביניהם. אם אתם מחפשים נקודת התחלה, נסו את Bap Your Head הלהיט הענק שממוקם לקראת סוף האלבום Soul Search.

למייספייס של קרוגר

תגובות