אלבומים

2007 - Blend - Misplaced

אלבום שהוקלט בסשן אחד ואחר כך קוצץ, פורק והורכב מחדש

מאת רוני פיאלקוב (Wannabeats). 10-02-2008
2007 - Blend - Misplaced

Blend , המתקרא בדרך כלל Mishkin ופועל בצמד Parov and Mishkin שעוסקים בימים כתיקונם בענייני Cut n' Paste וסימפול פאנק ישן ואיכותי, מוציא אלבום בכורה משובח ומעושן. ולא שמדובר כאן באיזו יצירה אל-מותית שתכנס לספרי ההיסטוריה.

לא ממש. מדובר, ישר ולעניין, באלבום מעולה שזורם לו בנינוחות מפליאה בין פאנק לאולד סקול היפ הופ לסול לרגאיי לסקרצ'ים לקאריביים ולדאב (ובטח השמטנו איזה ז'אנר או שניים) - מרגיש כמעט כמו סט של מלגזה :)

ושוב, הגדולה של האלבום הזה היא דווקא שאין בו להיטים ענקיים, אלא שירים קצרים ופשוט טובים, אחד אחד. האלבום כולו הוקלט עם נגנים מוכשרים ביותר (אחלה גיטרות!) באולפן, בג'אם אחד ארוך מאד מאד, ואח"כ קוצץ, פורק, הורכב מחדש, לוטש והומרק ע"י Blend עצמו, שגם הוסיף זמרות, זמרים וראפרים ויצר רצף של מוסיקה כייפית למכביר שגם עושה שמח וגם מחממת בקרני שמש קיציות את ה-Soul היקרה שלכם.

מפעם לפעם באלבום מבקר איזה ראסטה הטוען שהוא Dj Blend בכבודו ובעצמו (מה שקשה לנו מעט להאמין כיוון שבלנד ורוב חברי ההרכב הם יוונים מיוון. ילדי איים אולי - אבל לא האיים הנכונים) ומרעיף עלינו איזו אמרה קטנה, עצה לחיים, כמו:

Don't think of the money you spend - This is Dj Blend

Blend לא מנסה לשנות את העולם אלא אך ורק לעשות את מה שהוא עושה בצורה מושלמת, ואנחנו מורידים את הכובע לכבודו!

למייספייס של בלנד

תגובות