אלבומים

We Can Work It Out - Covers & Cookies of Lennon, McCartney & The Beatles - 2005

גרסאות שחורות לביטלס, תיבול עמוק של ג'ז, פאנק וסול יכניסו לכם גוונים שחורים לחיים

מאת הדר זילברשטיין. 06-05-2010

תגיות: The Beatles, קאברים, 2005

We Can Work It Out - Covers & Cookies of Lennon, McCartney & The Beatles - 2005

אם תשאלו אותי אני אגיד לכם, שלדעתי הביטלס הם תופעה מוזיקלית יחידה במינה, שאין וכנראה שלא תהיה כמותה. אני מניחה שאני לא יחידה בדעתי ושפחות או יותר לאן שלא תלכו בעולם תוכלו להרכיב, או פשוט למצוא קהילת גרופיז של החיפושיות. אם השיחה בנינו תהיה קולחת ונעימה אני כנראה אמשיך לנדב על עצמי פרטים נוספים ומהר מאד אתוודה בפניכם, שאני לא ממש חסידה של קאוורים לשירים של לנון ומקרת'ני. הם נעימים לי באוזן בדיוק כמו שהם ואם הם מתובלים בסאונד של וניל מפעם - מה טוב.

 אז בגלל ולמרות הכל, אני ממש שמחה להמליץ על אלבום קאוורים כפול ושחרחר, שלדעתי תופס את משבצת אלבום הכיסוי הטוב ביותר ל-16 משיריהם של הביטלס בניצוחו עמוס הקצב של אל גרין. מדובר בתיבול עמוק של פאנק, ג'אז וסול לכמה מלהיטיהם של הרביעייה.

 בין המבצעים שינעימו את זמנכם תוכלו למצוא את אייק וטינה טרנר עם הביצוע שלהם ל-Come Together , שהיה להיט בשנות השבעים. הביצוע הנהדר של earth wind & fire ל- got to get you into my life, שאני מקווה שישכנע אתכם לתת לאלבום הזה את הצ'אנסה שאני טוענת שמגיעה לו. חוצמזה משתתפים גם אל גרין, סטיבי וונדר, ג'ימי ג'יימס, רמזי לואיס ומרשל וויליאמס. כל אלה ועוד, יחדירו לכם פאנקיות נהדרת מתחת לעור בפרשנות שלהם לשירים, שאתם ודאי מכירים מימים ימימה ואולי אפילו ישכנעו אתכם לעשות גוונים שחורים בחיים.

 בדיסק הראשון תמצאו את הגירסאות הרגילות ובשני את גרסאות המיקס, שינתב את כל הפעולות המוטלות עליכם בעת ההאזנה לכדי לחיצה אחת ויחידה על כפתור הפליי המשולש.  כך תהיו פנויים ליהנות מזווית חדשה ועשירה ביותר לשיריהם של הרביעייה.

הנה מספר טעימות - מנת פתיחה של אל גרין שגם פותחת את האלבום:

מנה עיקרית- earth wind &fire:

ולקינוח טרק אינסטרומנטלי מבית היוצר של רמסי לואיס:

תגובות

 • וורי נייס!!!!

  Kרן, 06-05-2010 20:56

 • שיכנעתתתתת אותייייי

  אורי, 07-05-2010 09:35

 • ובכן

  הארוחה שהגשת טעימה בעיני. אחלה המלצה.

  טיפטיפ, 08-05-2010 23:31