אלבומים

The Besnard Lakes - Besnard Lakes Are The Dark Horse - 2007

"כן,גם אנחנו ממונטראול,קנדה", מספרים Besnard Lakes על עצמם כמעט במיאוס.

מאת אורלי נקלר. 14-10-2007
The Besnard Lakes - Besnard Lakes Are The Dark Horse - 2007

על הכבוד המפוקפק שנפל בחלקם להיות הסוס השחור של מונטראול ("עוד להקה מאותו המקום") הם מפצים בקלות, ברגע שהלינק לעמוד המייספייס שלהם נכנס לפעולה: אפיקה פסיכדלית של צלילים מעלים בלהבות את המסך, גולגולות מרוטשות, סוסים על האש. אפוקליפסה היא כנראה המומחיות שלהם, זה עובד יותר טוב אם הגעתם אליהם מלכתחילה במצברוח קודר. "Besnard Lakes Are the Dark Horse", אלבומם השני של השישייה האובדנית הזו, לא מספק חומר שלא שמענו קודם במליון ווריאציות שונות ("חיבור מוזר בין pink floyd, ride, Brian Wilson spiritualized low" - על פי הבלוג האינדי ) אבל כן מצליח להוציא קול ענות חלוש של "וואו" ברגע שהצלילים מתפשטים לאיטם בחלל החדר. בעידן בו המוסיקה מתקשה להפתיע את האזנים המתורגלות שלנו, "וואו" זה יותר ממספיק.

נכתב במקור עבור עכבר העיר. מאז שמעתי אותו עוד מספר פעמים והחלטתי שהוא יותר ממשהו ששמענו בעבר, כי הוא לוקח ומקווצ'ץ' את כל האמנים שכביכול דומים להם כמו איזה טישו ממוחזר בעונת מעבר, מעוות אותם,מעלה אותם בלהבות ויוצר משהו הרבה יותר אפל קודר ומזוכך.

אם נפלתם על יום שחור, זה בהחלט אחד האלבומים שכדאי לנגן תוך כדי בהייה חסרת פשר בתקרה בשכיבה על הגב במיטה, כשטבעות העשן מהסיגריה מתפוגגות להן לאיטן בתוך המוסיקה

תגובות

  • Godspeed You Black Emperor!

    ועדיין, כל החברים האלה ממונטריאול לא מצליחים להחליף אצלי את גודספיד.

    איתי, 15-10-2007 06:35