אלבומים

Gamma Ray - Land Of The Free - 1995

אלבומו הרביעי של הרכב הפוואר Gamma Ray הוא לא רק האלבום הכי טוב של ההרכב ואחד מאלבומי הפוואר מטאל הטובים שיש, הוא גם מסמל תחילתו של עידן חדש ב- Gamma Ray

מאת גולן שי. 09-03-2008
Gamma Ray - Land Of The Free - 1995

קאי הנסון, ( מאבותיו המייסדים של הפוואר מטאל ולהקת Helloween האגדתית ) בנוסף להיותו מייסד וגיטאריסט ההרכב לוקח על עצמו את תפקיד הסולן הראשי מאותו אלבום ואיילך וזה לאחר עזיבתו של ראלף צ'ייפרס מהתפקיד. האלבום לוקח אותנו לעולם הפנטזיה המתחולל במוחו של הנסון: עולם של שמחה ואהבה שרק מחכה לפרוץ החוצה, רק מחכה שיתנו לו אפשרות לחיות חופשי ומאושר עד מותו הבלתי נמנע. ישנה כאן מלחמה בין הטוב לרע, האור הרוצה להשתחרר מאחיזתו של החושך, מרד הנעורים, ויציאתו של האדם אל מסע החיים. מבחינה מוזיקאלית הריפים מורכבים משינויי מקצבים בין שמחת החיים של הפוואר מטאל לרגש המובע בפאוזות מלודיות נוגות ולהתעצמות המסע.בנוסף, האנסי קורש סולן Blind Guardian ומייקל קיסקה לשעבר סולן Helloween לוקחים חלק בתור זמרים אורחים באלבום.

"Give us a chance to Live , Give us a chance to Die, Give us a chance to Love, Give us a chance to Hate.... Give us A Chance Before you Kill us all!"

תגובות

  • גמה ריי

    אחד מאלבומי הפאור הראשונים ששמעתי ולאחר שמיעה של עוד מס' לא קטן ומבוטל בז'אנר , זהו אחד מהאלבומים הכי טובים בז'אנר ששמעתי.

    תומר , 05-01-2009 10:34