אלבומים

Kid Loco - A Grand Love Story - 1997

המלצת השף: מעדן שוקולד בשלוש שכבות

מאת חן עטר. 27-11-2009
Kid Loco - A Grand Love Story - 1997

אנחנו יודעים שאהבה זה רגש ואומרים לנו שחומוס עושים באהבה או לא עושים בכלל. אז עשיתי את המתמטיקה הפשוטה:  אוכל = אהבה.  

Kid Loco תירגם אהבה למוזיקה. כשהתחלתי לערבב את המעדן אי שם בשנת 2003 זה היה אחד האלבומים הראשונים שהאזנתי להם. ומאז, בכל פעם שאני מאזין אני רואה בדמיוני שוקולד חם ונוטף בתוספת גוף נשי עירום. כל צליל באלבום המתקתק מספק תחושת רוגע ואהבה יחד עם עוצמה, קצב ועוקצנות. שילוב של גבר ואישה, שחור ולבן או אם תרצו - פיתה וחומוס.

זהו אלבומו הראשון של הילד המשוגע Jean-Yves Prieur, בו הוא רוקח את המעדן. בשכבה הראשונה השף יוצק סאונד אלקטרוני נקי, קצבי, מתעתע ומתובל אך רגוע ומהנה בשילוב קולות ושירה נעימים. בשכבה השנייה יוצקים תוכן רגשי של רוגע, חושניות, קצב וסקס נוטף. את השכבה השלישית כל אחד מערבב לעצמו - זאת השכבה שאני הכי אוהב.

האלבום נפתח בשיר A Grand Love Theme כשם האלבום, מנה ראשונה שפותחת את התיאבון. הסאונד נקי ומפתיע ולתוכו נזרקים קולות שירה וצלילים אלקטרוניים. השיר השלישי, Love Me Sweet, מתובל בסאונד הודי חריף ובו אנו מתוודעים לקול רך, נשי ומילים נוגעות אשר מעלות געגוע ורצון עז בקרבה. הצלילים לכל אורך האלבום ממשיכים להתערבל ליצירת בלילה אחת לא אחידה ומרוכזת.

האלבום הוא אחת מהיצירות המדהימות ששמעתי. מעדן שוקולד אמיתי ומפנק בתוספת כדור גלידה קר בצד. מומלץ להתחיל להאזין במטבח ולהגיש לאכילה במיטה.

תגובות

  • אוכל לא = אהבה

    information is not knowledge knowledge is not wisdom wisdom is not truth truth is not beauty beauty is not love love is not music Music…is the Best פרנק זאפה

    דקסטר בוכניק, 29-12-2009 16:57