אלבומים

The kills- Midnight Boom -2008

היא יפייפיה מוטרפת, הוא עם מבטא בריטי מחרמן. אליסון מוסהארט וג'יימי הינס הכי עושים לנו את זה

מאת נועה בגון. 22-10-2009
The kills-  Midnight Boom -2008

הם נפגשו כשהשתכנו בחדרים סמוכים בבית מלון והיא שמעה אותו מנגן. הם התחברו בשנייה והתחילו לעשות מוזיקה, לכתוב ולהלחין ולעשות באומנות. החיבור ביניהם היה מושלם והם החליטו שהמפגש והתוצאות שלו יהיו סוג של נקודת אפס בקריירה שלהם. מתחילים מ-עכ-שיו. היא הלכה על הכינוי W, הוא על Hotel, ביחד הם דה קילס ומידנייט בום הוא אלבומם השלישי (לא כולל אי.פי'ס ומספר אלבומי ספיישל אדישן ודמו'ס) והאחרון בינתיים.

ב- 2009 חברה מוסהארט לג'ק וויט, מייסד The White Stripes ואחד האנשים העסוקים ביותר בתעשיית המוזיקה, לדין פרטיטה מ- Queen of the Stone Age וג'ק לורנס מ- The Recounters - שגם אותה ייסד וויט וביחד הם אחת הלהקות המרתקות של השנה - The Dead Weather אבל אנחנו כאן בגלל הקילס.

מידנייט בום הוא מאותם אלבומים שאין שיר אחד מיותר. לא מעבירים באייפוד, לא מתבאסים שדווקא עליו הוא נחת בשאפל. מהאלבומים האלה ששומעים שעשו אותם בכיף. W ו- Hotel באו לעשות חיים והוציאו אלבום משמח, גם אם המילים אפלות להחריד.

האלבום נפתח עם U.R.A Fever שהוא מוטרף לגמרי וממשיך משם בקצב מסחרר אל פניני גיטרות וצחוקים    כמו  Tapr  Song, M.E.X.C.O., Black Baloon ואחד האהובים עלינו -Alphabet Pony

תגובות