אלבומים

The Horrors - Primary colours – 2009

נתנאל שרצר כבר בחר את אלבום השנה שלו לשנת 2009

מאת נתנאל שרצר. 27-09-2009
The Horrors - Primary colours – 2009

גבירותיי ורבותיי, מחזור 2009, קנו את האלבום Primary colours של The Horrors - אם אני אוכל לתת לכם טיפ אחד לעתיד, לקנות את האלבום הזה יהיה זה. מדענים הוכיחו הנאה לטווח ארוך מן האלבום הזה בעוד שלהמלצה שלי אין בסיס יותר אמין מאשר הניסיון הפרטי שלי. אני אחלוק את ההמלצה שלי כרגע.

תיהנו מהכח והיופי של האלבום. יודעים מה? לא משנה, אתם כנראה לא תקלטו כמה כח ויופי יש באלבום הזה עד שהוא יעלם מן התודעה. אבל סמכו עליי ש-20 שנה מהיום אתם תאזינו לדיסק ותבינו כמה יכולתם ליהנות ממנו וכמה גזעיים היו חברי הלהקה.

תשירו את השירים יחד עם הלהקה, גם אם אתם עומדים ברמזור אדום והאישה הזקנה שבאוטו שמימינכם מסתכלת עליכם כאילו אתם עבריינים. היא פשוט אכולת קנאה שהיא עוד לא רכשה את הדיסק ולא נשאר לה הרבה זמן לחיות.

אל תרגישו אשמים שאתם שומעים על האלבום רק עכשיו, רב האנשים שאני מכיר לא שמעו על הלהקה עד גיל 22. ורב חבריי עדין לא מכירים. טוב נו, זה משום שהם מאזינים לתחנות שמדווחות על פקקי תנועה.

תרקדו לצלילי השירים, גם אם אין לך מקום אחר לעשות זאת מאשר חדר האורחים שלכם. הסיכוי שלכם לעוף כל כך גבוה באוויר לא תחזור, אני חוזר לא תחזור!!!

אל תבזבזו את הזמן שלכם על קנאה. טוב, כנראה שהלייבל XL שבה חתומה הלהקה וגם להקות משניות אחרות כמו: רדיו-הד, בק, הוויט סטריפס וסיגור רוס לא תחתים אתכם על חוזה תקליטים בשנה הקרובה. העיקר הוא שניסיתם ונתתם את הכל מעצמכם.

אולי תתחתנו, אולי לא, אולי יהיו לכם ילדים, אולי לא, אולי תתגרשו בגיל 40, אולי תרקדו את ריקוד הציפורים ביום הנישואים ה-75, אבל לא משנה מה, הסיכוי שג'ף בארו מפורטיסהד יסכים להפיק גם לכם אלבום הוא אפסי.

אבל סמכו עליי לגבי Primary colours של The Horrors....

 

תגובות

 • Primary Colours

  יפה שהמלצת לקנותו... מאיזה אתר "רכשת" את האלבום ?

  אחד שמכיר, 23-09-2009 12:30

 • זאת הלהקה שבפעם בהופעה

  היה קרוואד סורפינג ומישהו זרק איזה בחור על בחורה שבדיוק שלחה SMS? נראה לי ששמעתי על משהו כזה

  רב פקח שריף, 23-09-2009 23:08

 • Some insights

  Understand that albums come and go, but for the precious few you should hold on. Work hard to bridge the gaps in music knowledge and lifestyle because the older you get, the more you need the people who knew what the fuck AlterNate talked about when you were young. Oh, and get plenty of fibers too..

  Idash, 25-09-2009 01:18

 • כל מילה בסלע (-:

  נהניתי (בטירוף!) מהכוח והיופי של האלבום, שרתי (צעקתי/צרחתי!) את השירים יחד עם הלהקה, ורקדתי לצלילם בחדר האורחים שלי!! – וזה הכל בזכותך... איזה להקה מדהימה.. תודה תודה תודה ((-:

  אשכר, 27-09-2009 01:06

 • אה, ושמתי גם קרם שיזוף כמובן... (-:

  אשכר, 27-09-2009 01:16