אלבומים

Ugly Duckling - taste the secret- 2003

עובדי המזון המהיר התאחדו!!!

מאת טל אלפנט. 09-07-2007
Ugly Duckling - taste the secret-  2003

אלבום הקונספט הכי מגניב שתשמעו בחייכם (לפחות חובבי הבשר מבינכם). U.D  שהם צמד הראפרים: דיזי דאסטין ואנדי קופר וה DJ איינשטיין, עובדים במסעדת MEAT SHAKE ונמאס להם! נמאס להם מהלקוחות, מהעבודה המסריחה, מהבוס המעצבן , ממנהלת המסעדה הצמחונית  שממוקמת ממול וכל מה שהם רוצים זה לטוס לריו דה ז'נרו ולרקוד סמבה על החוף.

בין כל קטעי המעבר שהם שירים לכל דבר ומצחיקים בטירוף אחד,אחד ( יש ארבעה כאלה ועוד קצת שטויות ופרסומות ל MEAT SHAKE בין לבין) יש גם שירים, וכל שיר מלמיליאן כמו שאומרים!  איינשטיין דואג לאלבום מקפיץ בטירוף, כל שיר בנפרד יכול היה לצאת כסינגל ולכבוש את המצעדים (מה לעשות ללייבל אמפרור נורטון אין כל כך הרבה כוח בתעשייה).

אז תתכוננו לארוחה, ותיהנו מאלבום באמת יוצא דופן. לא תשמעו הרבה אלבומי היפ הופ עם שירים כמו mr. tough guy  או potty mouth, שירים שאפשר להשמיע לילדים בני ארבע ולאמהות שלהם והם יאהבו אותם מבלי שישמעו כאילו הם יצאו מתוכנית ילדים בלוגי.

שלושת החברה הלבנים מלונג ביץ, קליפורניה הם ההיפך הגמור להיפ הופ המסורתי של ה LBC, המקום שהוציא את SNOOP, DOGG POUND,WARREN G, CROOCED I  וידוע בגאנגסטר ראפ קשוח. אבל הם יודעים את העבודה, אנדי קופר הוא אחד הראפרים הכי טובים בעסק, בלי צחוק ואינשטיין הוא אחד המפיקים הכי מוכשרים שיש כיום, רוקח ביטים מקטעי פאנק ,סאמבה וסלסה ומשלב אותם עם תופים שיגרמו להקפיץ את הראש מצד לצד בלי הפסקה.

אני לא יכול להמליץ על שיר מסוים כי כולם מצויינים, תבדקו בעצמכם.

P.S

MEAT SHAKE - WHEN YOUR HUNGRY AND THIRSTY (pete the cow) 

תגובות